423 přečtení

Výroční schůze 2017

V pátek 29. prosince proběhla v salónku Restaurace Brown Frog,  1. Výroční schůze Autoklubu Plochá dráha Kopřivnice. Vedení klubu ohodnotilo uplynulou sezónu roku 2017, která byla bezpochyby zhodnocena na výbornou a naplánovalo sezónu novou, která se již kvapem blíží. 

Zvolili jsme předsednictvo klubu a poradní sbor, který bude čítat devět lidí. Tato skupinka se bude pilně věnovat přípravám a důležitým věcem, ať už s tréninky, závody, opravami či budování nových věcí pro stálé zlepšování zázemí našeho klubu. „ řekl Tomáš Wanke, člen úzkého vedení klubu.

„Sezóna se kvapem blíží, i když  s ledy to je zatím nejisté. To bohužel nejsme schopni ovlivnit. Budeme však připraveni jakmile udeří pořádná zima začít s přípravou závodu na ledové ploché dráze.“ vzkazuje příznivcům místopředseda Richard Dufek.

„V polovině května však odstartujeme sezónu v plné parádě závodem závodů, což je finále Mistrovství České republiky jednotlivců a na ten naváže další velký závod české plochodrážní Extraligy. Poté pokračujeme Přeborem spojeným s mistrákem Flattracku a sezóna vyvrcholí Pohárem přátelství. Mimo to plánujeme mnoho tréninku, aby se naše mládež zdokonalovala v plochodrážním řemeslu a v průběhu sezóny mohli kluci naskočit do republikového šampionátu juniorů či Přeboru“ doplnil Tomáš Wanke

Vedení klubu:
Předseda:
Martin Hyvnar
Místopředsedové:
Richard Dufek
Vladimír Kovář
Členové rady:
Tomáš Wanke
Eduard Kutáč
Miroslav Křenek
Adrian Rymel
Jiří Střalka mladší
Pavel Matula

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *